Brillantanhänger "Blume"
Weißgold 750, besetzt mit einem Brillant ca. 0,20 ct, an einer ca. 60 cm langen Venezianerhalskette, österr. Amtspunze, 10,5 gøG11
22.02.2018 - 11:12
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantanhänger "Blume"
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.02.2018 - 11:12 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.02. - 22.02.2018 |