Ferdinand Mirwald *
(Dachau 1872-1948 Dachau) Pappeln am Bach, signiert: F. Mirwald, Öl auf Karton, ca.69 x 50 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
20.02.2018 - 15:02
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Ferdinand Mirwald *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 20.02.2018 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |