Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) "Sarajewo", rechts unten signiert und datiert F. Glaubacker 1937, Kohlezeichnung auf Papier, ca. 35 x 41 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
20.02.2018 - 15:12
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 20.02.2018 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-