Fritz Paplham *
(Klosterneuburg 1888-1958 Wien) "Seelandschaft", links unten signiert Fr. Paplham, Öl auf Leinwand, ca. 41 x 51 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
04.03.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Fritz Paplham *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.02. - 04.03.2015 |