Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Betitelt "Pferdemarkt in Radautz", rechts unten signiert O Laske, in der Platte signiert und betitelt, Blattgröße ca. 36 x 34 cm, etwas stockfleckig, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
04.03.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.02. - 04.03.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: