Armreif um 1900
Gold ca. 580, 14 Altschliffdiamanten, ca. 0,80 ct, und 3 Turmaline, äußere Merkmale, Reparaturstellen, beschädigt, 22 g
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
04.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Armreif um 1900
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.02. - 04.03.2015 |