Künstler Mitte 20. Jh.
Porzellan Bildplatte, Blumenstrauß, bezeichnet S. Königer, 22,5 x 16,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.02.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler Mitte 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.02. - 18.02.2015 |