Brillantring
Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 1,10 ct, RW 56, 10,5 gøg11
16.02.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 16.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.02. - 14.02.2015 |