Brillantdamenschmuckgarnitur
Gold Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,20 ct, Saphire, best. aus: 1 Anhänger, 2 Ohrstecker, 8,9 gøg9
04.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Brillantdamenschmuckgarnitur
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |