Robert Zeppel-Sperl *
(Leoben 1944-2005) "Ohne Titel", signiert Zeppl-Sperl, datiert 1973, Farblithografie, die Nr. 100/100, ca.62 x 44 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Robert Zeppel-Sperl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: