Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) "Die Franziskanerkirche in Laibach", signiert Luigi Kasimir, Farbradierung, 35 x 28,5 cm, gerahmt, verglast, Lichtränder
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
04.02.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: