Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Bunte Häuserzeile, signiert und datiert: Korab (19)92, nummeriert: 323/350, Farblithographie, Passepartoutausschnitt ca. 43 x 53 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
20.02.2018 - 15:39
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 20.02.2018 - 15:39 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Položky z jiných aukcí
- Einachsanhänger "ATZ/Kossarnig S 2960"
- 6 Pressburger Teelöffel,
- Ländlich provinzieller Brotschrank,
- Pariser Art Deco Besteckset, 1920er,