Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Vivat Pannonia, signiert: Kumpf, Farblithographie, Passepartoutausschnitt ca. 41 x 56 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
20.02.2018 - 15:39
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 20.02.2018 - 15:39 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-