Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) "Judith" Lithographie, druckmonogrammiert "AK" bezeichnet Alfred Kubin, Passep. Ausschnitt 32 x 24 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.02.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.01. - 04.02.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.800,- do EUR 5.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,- -
Vyvolávací cena: