Valentin Oman *
(St. Stefan b. Villach 1935 geb.) "Paar" Mischtechnik auf Leinen, teilweise unleserlich bezeichnet Klagenfurt/? 23. XI.1981 signiert Oman, 65,5 x 65 cm. Holzleistenrahmen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.02.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.01. - 04.02.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena: