Brillant-Rubin-SaphirSmaragdwendeangehänge
Weißgold 750, gemarkt Panorval, Brillanten zus. ca. 2 ct, Farbsteine zus. ca. 2 ct, an Halskette Weißgold 585, Schlangenmuster, Länge ca. 42 cm, 39,1 g øG35
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.02. - 18.02.2015 |