Carl Franz Emanuel Haunold
(Wien 1832-1911) Gutshof am See, signiert C. Haunold, Öl auf Karton, 35 x 42 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
28.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Carl Franz Emanuel Haunold
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.01.2015 - 14:00 |
Prohlídka: | 23.01. - 28.01.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: