Altschliffdiamantring
Gold 580, Diamant ca. 0,35 ct,österr. Amtspunze 1872 - 1922, RW 57, 4,5 g
Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier
Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
29.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Altschliffdiamantring
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.01.2015 - 14:00 |
Prohlídka: | 23.01. - 29.01.2015 |