Wilhelm Lorenz *
(Köln 1901-1981) Ein Fuchs, signiert W. Lorenz, Öl auf Karton, 58 x 74 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
21.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Wilhelm Lorenz *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 21.01.2015 - 14:00 |
Prohlídka: | 16.01. - 21.01.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-