Gisela Czermak *
(Wien 1871-1956) Grinzing, bezeichnet, signiert: G. Czermak, Buntstift-Mischtechnik, ca. 30 x 25 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
20.02.2018 - 16:02
- Vyvolávací cena:
Gisela Czermak *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 20.02.2018 - 16:02 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |