Brunhilde Stübinger-Kochauf
(Cattaro, Dalmatien 1912-1987 Graz) "Alpenblumenstrauß", links unten signiert B. StübingerK, Mischtechnik auf Papier, ca. 20 x 17 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
04.02.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Brunhilde Stübinger-Kochauf
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: