Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) Betitelt "Maler u. Modell", links unten signiert und datiert F. Aigner (19)69, Tusch/Federzeichnung auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 16 x 21 cm, Wechselrahmen (CW) Ruf 450
Expert: Christian Wiesinger
04.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Fritz Aigner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: