Maler Anfang 20. Jh.
"Kaiser Franz Joseph zu Pferd", rechts unten signiert K. Kramer, Öl auf Leinwand, ca. 100 x 71 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
04.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Maler Anfang 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |