Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) Betitelt "A Bryher Boatmans nightmare in the bowroom", rechts unten signiert und datiert for Chris F. Aigner (19)84, Mischtechnik auf Papier, kaschiert auf Karton, Blattgröße ca. 38 x 51 cm
Expert: Christian Wiesinger
04.02.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 850,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Fritz Aigner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: