Maler um 1910
"Gebirgsfluss", links unten undeutlich signiert und datiert 1910, Öl auf Leinwand, ca. 74 x 100 cm, etwas beschädigt, verzogen, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
04.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Maler um 1910
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |