Egon Stoitzner *
(Wien 1903-1977 Wien) "Herrenporträt", links unten signiert E. Stoitzner, datiert 1923, Öl auf Karton, ca. 25 x 19 cm, gerahmt, beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
04.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Egon Stoitzner *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |