Brillantsolitär
Herrenring, Weißgold 585, Brillant, ca. 1,40 ct, RW 61, 13,5 gøg13
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
26.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 26.01.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.01. - 24.01.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Korallen Ohrclips
- Paar Sancai glasierte buddhistische Löwen, China, 18./19. Jh.,
- Altdeutschland (10 Stk., davon 8 AR / BIL)