Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) "Vollard Suite" S. P. A. D. M Paris 1973, nach Picasso drucksigniert Nr. 991/1200 32 x 42 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
21.01.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Pablo Picasso *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.01.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.01. - 21.01.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Položky z jiných aukcí
- Diamant-Damenring
- Frankreich- Kriegsministerium
- Altschliffdiamantdamenring ca. 1,20 ct
- Brillant Saphir Ring