D. Jertovic
(um 1985) Dorffest, signiert, datiert D. Jertovic 1984, Öl auf Leinwand,35 x 45 cm, gerahmt, (PP)
Expert: Mag. Patricia Pálffy
Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386
patricia.palffy@dorotheum.at
13.01.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 266,-
- Vyvolávací cena:
D. Jertovic
Expert: Mag. Patricia Pálffy
Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386
patricia.palffy@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 13.01.2015 - 14:00 |
Prohlídka: | 08.01. - 13.01.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)