Wilhelm Lorenz *
(Köln 1901-1981) Ein Fuchs, signiert W. Lorenz, Öl auf Karton, 58 x 74 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
13.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Wilhelm Lorenz *
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 13.01.2015 - 14:00 |
Prohlídka: | 08.01. - 13.01.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-