Peter Dworak *
(Wien 1949 geb.) betitelt, "Clowns" 83/3, Collage, Mischtechnik auf Papier und Karton, signiert Dworak, ca. 46 x 61 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Peter Dworak *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.01.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.12. - 07.01.2015 |