Heinrich Walcher *
(Wien 1947 geb.) Portrait, Mischtechnik auf Papier, signiert Heinrich Walcher, Passep. Ausschnitt 65 x 48 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Heinrich Walcher *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.01.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.12. - 07.01.2015 |