Dimiter Ugrinov 1957 in Kresna Bulgarien geb.
"Begegnung" Aquarell auf Papier, signiert datiert 98 73 x 53 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.01.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.12. - 07.01.2015 |