Hermann Summersberger *
(Linz 1920-2009) 3 Bilder "Vogeldarstellungen", Mischtechniken auf Papier, signiert, ca. 46 x 33 cm und ca. 22,5 x 16 cm (2 mal), Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
07.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Hermann Summersberger *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 07.01.2015 |