Maler des 19. Jh.
"Herrenporträt", Öl auf Leinwand, ca. 44 x 34 cm, gerahmt, beschädigt, fleckig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
07.01.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 90,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Maler des 19. Jh.
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 07.01.2015 |