Maler um 1900
"Familienporträt in Bachlandschaft", Mischtechnik, ca. 31 x 45 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
07.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Maler um 1900
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 07.01.2015 |