Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) "Waldviertler Häuser", rechts unten signiert und datiert K. Korab (19)80, nummeriert XV/XV, Radierung, Blattgröße ca. 47 x 56 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
07.01.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Karl Korab *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 07.01.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: