Rudolf Konopa
(Wien 1864-1938) Melk an der Donau, signiert R. Konopa, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 18 x 18 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
22.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Rudolf Konopa
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.12. - 22.12.2014 |