Weihwasserbecken, Italien, 20. Jhdt.
![Weihwasserbecken, Italien, 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky Weihwasserbecken, Italien, 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky](/fileadmin/lot-images/95A141218/normal/weihwasserbecken-italien-20-jhdt-3158080.jpg)
rötlicher Marmor, geschweifte Wandung, Gesamtmaß ca. 24,5 x 21,5 x 11 cm, Ausschartungen
Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
18.12.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 240,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 240,-
Weihwasserbecken, Italien, 20. Jhdt.
rötlicher Marmor, geschweifte Wandung, Gesamtmaß ca. 24,5 x 21,5 x 11 cm, Ausschartungen
Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at +43 662 871671 22 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 18.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Salzburg |
Prohlídka: | 12.12. - 18.12.2014 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Barocke Holzskulptur, bezeichnet S. Martin, Alpenländisch um 1800
- Fritz Aigner *
- Wiking Auto Modelle 1:87, ca.180 Stk.,
- Michael Powolny, Service 'Opus', Form: 68, 24-teilig, Entwurf: 1928/29, Ausführung: Wiener Porzellanmanufaktur Augarten
- Vase, im Stil von Wilhelm Kralik Sohn, Eleonorenhain, um 1930