Brillantsolitär
Platin 950, Altschliffbrillant ca. 1,20 ct, RW 54, 3,9 gøp4
22.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 22.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.12. - 20.12.2014 |