Altschliffbrillantsolitär
Damenring, Weißgold 585, Brillant, ca. 1,35 ct, RW 61, 2,5 gøg2
15.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Altschliffbrillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Klenoty |
Datum: | 15.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.12. - 13.12.2014 |