Brillant Damenring
Weißgold 585, Altschliffbrillanten, zus. ca. 1 ct, RW 55, 2,2 gøg2
15.12.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Klenoty |
Datum: | 15.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.12. - 13.12.2014 |