Brillant Ohrringe
Gold 580/Silber kombiniert, Altschliffbrillanten, zus. ca.0,85 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 3 gøx
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
15.12.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillant Ohrringe
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Klenoty |
Datum: | 15.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.12. - 13.12.2014 |