Christian Ludwig Attersee *
(Preßburg 1940 geb.) "Wetterparade" Katalog der Ausstellung in der Galerie Hilger in Frankfurt 1992 mit einer Radierung in Farbe signiert Attersee 91, Nr. A 33/90, 22,5 x 17,5 cm.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Christian Ludwig Attersee *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.11. - 10.12.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-