Franz Bilko *
(Gumpoldskirchen 1894-1968 Baden bei Wien) Stadttor in Traismauer, Aquarell auf Papier, signiert Franz Bilko Baden, betitelt Traismauer, 38,5 x 34,5 cm in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.12.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Bilko *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.11. - 10.12.2014 |