Fritz Paplham *
(Klosterneuburg 1888-1958 Wien) "Seelandschaft", links unten signiert Fr. Paplham, Öl auf Leinwand, ca. 41 x 51 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
17.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Fritz Paplham *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.12. - 17.12.2014 |