Hermann Schmid
(Steyr 1870 geb.) Betitelt "Trattenbachtal", rechts unten signiert Hermann Schmid, Aquarell, ca. 20 x 14,5 cm, verglast, gerahmt, stockfleckig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
17.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Hermann Schmid
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.12. - 17.12.2014 |