Fritz Rojka
(Wien 1878-1939) "Interieur", links oben signiert F. Rojka, Öl auf Leinwand, ca. 71 x 58 cm, restauriert, Krakeleebildung, vergoldeter masseverzierter Holzrahmen
Expert: Christian Wiesinger
17.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Fritz Rojka
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.12. - 17.12.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: