Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Betitelt "Steg/Hallstatt", rechts unten signiert und datiert H. Kobinger Juli (19)54, Mischtechnik auf Papier, ca. 57 x 59 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
17.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.12. - 17.12.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-