Anton Kiss *
(Wien 1867-1940) "Dorfweg", links unten signiert Anton Kiss, Öl auf Leinwand, ca. 43 x 55 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
17.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Anton Kiss *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.12. - 17.12.2014 |